Podsjetimo se kako su polaznici naše škole uredili prostore u sklopu emisije Tražimo dom s Mirjanom Mikulec

Emisija Tražimo dom s Mirjanom Mikulec ušla je ovog proljeća u drugu sezonu emitiranja u kojoj su nam se, uz već poznate arhitekte, pridružili polaznici Škole za dizajn interijera. Tri polaznika smjera Dizajner interijera dobila su priliku urediti nekoliko lokacija predviđenih za pokazivanje kandidatima emisije pod mentorstvom Mirjane Mikulec


Iva, Sarah i Ante pokazali su gledateljima i potencijalnim klijentima raspon svih vještina koje su svladali kroz dvije godine. Svoja idejna rješenja prezentirali su koristeći tzv. moodboard, program SketchUP i rendere. Njihove kreativne ideje pogledajte u epizodama dostupnim na poveznici https://nekretnine.mirjanamikulec.com/trazimo-dom/sezona-2

Antu ste upoznali u epizodi 5 gdje je imao priliku urediti dva dnevna prostora i dvije terase. Podsjećamo, riječ je o prizemlju u novogradnji u Sesvetama i penthouseu u Oporovečkim Majdakima. U oba stana, terase su nas u potpunosti oduševile i čini se da posao staginga odlično napravljen. Stan s dvije terase i prekrasnim pogledom još uvijek čeka svoje nove vlasnike, koji inspiraciju za uređenje mogu pronaći upravo u našim epizodama.

PROJEKT MIRJANA MIKULEC / FOTO: DARKO MIHALIĆ
PROJEKT MIRJANA MIKULEC / FOTO: DARKO MIHALIĆ

Kao što ste imali prilike vidjeti, zadaci se razlikuju od epizode do epizode ovisno o željama kandidata. Ponekad se radi o uređenju praznih nekretnina, dok je u većini slučajeva nužno pomiriti postojeće komade namještaja s novima na način da se svidi većem broju kupaca. Sarah je u epizodi 7 uredila jedno prazno prizemlje u Sesvetama i stan za prodaju u Sesvetskom Kraljevcu kojem je hitno trebalo osvježenje. Na ovaj način moguće je nekretnini dati prednost pred sličnima na tržištu.

PROJEKT MIRJANA MIKULEC / FOTO: DARKO MIHALIĆ
PROJEKT MIRJANA MIKULEC / FOTO: DARKO MIHALIĆ

Epizoda 8 pratila je potragu peteročlane obitelji za kućom koja će imati čak četiri spavaće sobe. Novogradnja u Oporovcu i kuća kojoj je potrebna adaptacija u Sesvetskim Selima bili su naši prijedlozi. Ovaj put zadatak su podijelile Sarah i Iva.

PROJEKT MIRJANA MIKULEC / FOTO: DARKO MIHALIĆ
PROJEKT MIRJANA MIKULEC / FOTO: DARKO MIHALIĆ

Više informacija o upisu u programe škole i novoj školskoj godini pogledajte na linku https://www.skoladizajna.mirjanamikulec.com/